Hakkımızda

Emircan Grup bünyesinde bulunan tüm firmalarımız , kaliteden taviz vermeden çalışmakta , her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetinde de sürekliliğimiz ve giderek güçlenerek devam etmemiz , aldığımız doğru kararlar , doğru işbirlikleri ve yolumuzdaki sağlam , emin adımlardandır .

Grubumuz bünyesinde bulunan Emircan Mimarlık İnşaat ; mimari , iç mimari ,peyzaj hizmetlerinde geniş kapsamlı hizmetler vermektedir . Sağlamlık, güvenilirlik, işlevsellik ve tabiki güzellik kavramlarını ilke edinerek yola devam etmektedir . Müşteri beklentilerine duyarlı olarak, toplumda yasamı kolaylaştırken en küçük ayrıntıları bile yaratıcılıkla birleştirerek farkındalık yaratmaya devam etmektedir.Ve evrensel mimari anlayışı benimseyerek sektördeki yerini gitgide güçlendirmektedir.

Yine Emircan Mimarlık İnşaat’ın Akdenizdeki ayağı olan Bigmaster firmamız da Kıbrıs’ ta mimarlık peyzaj ve inşaat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ned yönetim hizmetleri , Balı kimya , Ned kurumsal ; doğru zamanda doğru insan felsefesi üretime destek veren hizmet tedarikçisidir. Doğru gözlem ve tespitlerle klasik anlayışdan uzak hizmet vererek üretimi hızlandırmaktadır. Güven , hızlı istihdam ,kolay ulaşılabilirlik anlayışı ile hareket ettiğinden sektörde yeri hızla genişlemektedir .

A.Z.Z İç ve Dış Ticaret ; otomotiv yedek parçaları konusunda uzmanlaşmıştır, Türkiye'nin önde gelen ihracatçılarından olmayı ilke edinmiştir . Yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir üne kavuşma yolunda ilerlemektedir . Ürünleri ISO9001 standardı ile uyumlu en iyi kalitededir. Başta Avrupa’daki ülkelerin araçları olmak üzere diğer tüm ülkelerin araçları için uygundur. Ürünleri esas olarak Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve dünyadaki diğer bölgelere ihraç edilmektedir. Yüksek standartlarda ısrarcı ve sürekli olarak ürün kalitesini arttırmaktadır . Müşteri gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler araştırmaya ve geliştirmeye devam etmektedir.

Marifet Belgelendirme Eğitim Ltd. Şti; Mesleki Yeterlilik Kurumu(MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

Marifet belgelendirme Mayıs 2015’te Bakanlar Kurulu tebliği ile zorunlu hale getirilen MYK meslek yeterlilik belgesi vermek üzere sınav ve belgelendirme hizmeti vermektedir.

Bursa’da personel belgelendirme kapsamında MYK tarafından yetkilendirilen İlk özel kuruluştur.