AZZ İç ve Dış Ticaret

A.Z.Z İç ve Dış Ticaret ; otomotiv yedek parçaları konusunda uzmanlaşmıştır, Türkiye'nin önde gelen ihracatçılarından olmayı ilke edinmiştir . Yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir üne kavuşma yolunda ilerlemektedir .

AZZ İç ve Dış Ticaret, otomotiv yedek parçaları konusunda uzmanlaşmış, Türkiye'nin önde gelen ihracatçılarından biridir. Firmamız yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir üne kavuşmuştur. Ürünlerimiz ISO 9001 standardı ile uyumlu en iyi kalitededir. Başta Avrupa’daki ülkelerin araçları olmak üzere diğer tüm ülkelerin araçları için uygundur. Ürünlerimiz esas olarak Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve dünyadaki diğer bölgelere ihraç edilmektedir. Yüksek standartlarda ısrarcıyız ve sürekli olarak ürün kalitesini artırıyoruz. Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.

• DİREKSİYON VE SÜSPANSİYON PARÇALARI

• KAUÇUK VE METAL PARÇALARI

• DİSK FRENİ PEDLERİ VE FREN DİSKİ

AZZ İç ve Dış Ticaret olarak otomotiv yedek parça sektöründeki gelişmeleri dünya pazarı çapında takip ediyoruz. Dünya standartları çerçevesinde kaliteli ürünlerimizi sunmak amacıyla fuar ve aktivitelere katılım sağlıyoruz.

KATILDIĞIMIZ FUARLAR

MIMS Automechanika Moscow, 25 - 28 Ağustos 2014

18 incisi gerçekleşen fuara, 39 ülkeden 1300 firma katıldı. Fuarda otomotiv sektöründeki son trendler, Rusya Federasyonu’nda bayi ve aftermarket pazarının gelişimi gibi konular üzerine görüşmeler sağlandı. İkili görüşmeler ile ülkemizin ve firmamızın tanıtımını yaptık.

MIMS Automechanika Moscow, 24 - 27 Ağustos 2015

36 ülkeden 1107 firma Türkiye’den ise 64 firma katılarak ürünlerini sergilemenin yanı sıra Rusya Federasyonu’nda iş yapabilmenin fırsatını kolladı. Firmamız zamanında teslim kabiliyeti ve kaliteli ürün avantajlarını sunarak bir yandan ihracatını artırmak, diğer yandan da işbirliği fırsatlarını geliştirebilmek için görüşmeler sağladı.